Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Нінбо Qianhao метал продукт Co., ТОВ

Додати: No.2086 Ningheng Південної дороги, Hengxi місто, Yinzhou, Нінбо, Чжецзян, 315131, Китай

Контакти: Роже Дзян

Мобільний телефон: +86-13906686835

Тел: +86-574-88065888 88063688

Факс: +86-574-88471818

Веб-сайт:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

Електронна пошта:sale@Casting-Steel.com

Служба гарячої лінії
+86-574-88065888

Новини

Головна > НовиниЗміст

Аналіз виливків та поліпшення загальних дефектів

1.Стомата

Це процес затвердіння металів не може вийти з газу, залишеного в металі всередині утворення невеликих дір, внутрішня стінка гладка, містить газ, ультразвук має високу відбивну здатність, але також тому, що вона в основному сферична або еліпсоїдна, тобто , точечні дефекти, що впливають на його амплітуду відбиття. Стомата в злитку подрібнюється в дефект ділянки шляхом кування або прокатки і є вигідним для виявлення за допомогою ультразвукового випробування.

2. Усадка і розсипка

Лиття або злиток охолодження тверднення, об'єм для стиснення, в кінцевій частині твердіння через відсутність рідкого металу може утворювати порожнисті дефекти. Великі і концентровані порожнини називаються усадками, а невеликі розсіяні простору називаються розпушеними. Вони, як правило, розташовуються в остаточному затверділій частині зливка або ливарного центру. Внутрішня стіна груба і оточена багатьма домішками та дрібними порами. Завдяки закону термічного розширення і стиснення, усадка неминуча, але з процесом обробки різні методи мають різну форму, розмір і розташування, коли вона поширюється на те, що лиття або злиток стають дефектними. У випадку заготівки кування, злиток стає залишковою усадкою (залишкова усадка, залишкова усадка), якщо вона не буде вилучена з кування.

3. шлак

Шлаки в процесі виплавки або вогнетривкі печі в топковій печі відшаровуються в рідкий метал і в процесі лиття утворюють шлаковий дефект у тілі лиття або злитку. Шлак, як правило, відсутній в одній державі, часто в щільному стані або розсіюється на різних глибинах, що нагадує об'ємні дефекти, але мають тенденцію до певної міри.

4. змішаний з

(Наприклад, оксиди, сульфіди і т. Д.) В процесі виплавки - неметалічні включення або добавки деяких компонентів металевого компоненту не повністю розплавлені і залишаються для формування включень металів, таких як висока щільність, компоненти з високою температурою плавлення - вольфрам, Молібден та ін

5. сегрегація

Сегрегація в кастингу або злитку переважно стосується сегрегації компонентів, утворених під час процесу плавки або плавлення металу через нерівномірність розподілу компонентів. Механічні властивості сегрегованих ділянок відрізняються від механічних властивостей всієї металевої матриці. Різниця перевищує допустимий стандарт Сфера стає дефектом.

6. Відливання тріщин

Тріщини в процесі лиття в основному пов'язані з тим, що напруга усадки охолодження і твердіння металів перевищує максимальну міцність матеріалу. Це пов'язано з формою дизайну та процесу виливки лиття та розтріскування металевого матеріалу. (Такі, як гарячий крихкість, коли вміст сірки високий, холодна крихкість, коли вміст фосфору високий і т. Д.). У злитку також буде виготовлятися осьові міжзернисті тріщини в подальшій заготівці, кування, якщо не кування, залишатиметься у куванні, щоб стати куванням внутрішніх тріщин.

7. Холодна сепарація

Це унікальний делікатний дефект у процесі лиття, який в основному пов'язаний із проектуванням процесів лиття під час лиття, яке відбувається внаслідок розбризкування, падіння, розливання або двох напрямків різних напрямків (або декількох ниток) металевих потоків та інших причин, оскільки поверхню рідкої металевої поверхні, утвореної напівтвердим плівкою, залишатися у литому тілі, щоб утворити дефекти типу діафрагми.

N

Це відбувається тоді, коли сталь від ковша до злитка, що виливає злиток, через переповнення, паузу та інші причини, перше розливання рідкої металевої поверхні в повітрі швидко охолоджується, утворюючи оксидну плівку, при подальшому розливу нового рідкого металу. Порушення через злиток у злиток та утворення дефектів шаруватого (типового типу), саме в подальшому виготовленні сталевого злитка заготовок кування неможливо змусити усунути.

9. Анізотропія

Коли відливання або злиток охолоджується і затвердіє, швидкість охолодження від поверхні до центру відрізняється, що приводить до різних кристалографічних структур, що демонструють анізотропію механічних властивостей і призводить до анізотропії акустичних властивостей. Поверхня має іншу швидкість звуку і звуковий затухання Наявність цієї анізотропії негативно вплине на розмір і місце дефекту при оцінці ультразвукового огляду відливання.

удосконалення заходів

(1) плавильне обладнання на рідкому компоненті заліза поганої здатності підтримувати і стабільність пісочного змішувача не дуже добре. Склад розплавленого заліза обмежується такими чинниками, як кокс, тип печі, об'єм повітря та сировина. На смоляний пісок впливають такі фактори, як температура, смола та додавання кислоти. Такі, як піски, часто не проходять через регенерацію та охолоджувальний шар, так що температура піску висока, серйозно впливає на міцність піску, внаслідок чого пісок плутає серйозно, збільшується усадка лиття, дефекти усадки схильні.

(2) порожнина в піщано-ливному процесі впливу розплавленого заліза безпосередньо призводить до трахоми та дефектів піску.

(3) розплавлений залізо в плавильному устаткуванні завжди буде шлаком, розливати розплавлений залізо в твердий і рідкий шлаки разом з розплавленим залізом у порожнину для утворення шлакових отворів.

(4) У виробничому процесі вміст азоту в розплавленому залізі зростає зі зростанням температури і зменшується з збільшенням еквіваленту вуглецю. Коли азот і водень разом, легко утворювати пори, що є основним джерелом.

(5) дно форми є менш жорстким, форма перед розміщенням нерівномірна і деформація, внаслідок чого поверхня типу піску нерівна, коли тип типу вгору і вниз розрив між більшим, що призводить до розміру під поверхнею, погана форма

(6) 2.2м тіла біля підніжжя піщаної серцевини в процесі заливання дрейфують вниз, є основною причиною нерівномірної товщини стінки. У випадку

Відповідно до причин дефектів клапанного відведення, ми в основному з наступних аспектів, щоб прийняти заходи поліпшення:

(1) відповідне збільшення еквівалента рідким вуглецем заліза, використання розширення графітізації для посилення самозаповнення матеріалу.

(2) Чунг-коробка для забезпечення компактності піску, для поліпшення міцності піщаного типу та сприяння відливання з наповнювача.

(3) перед типом порожнини, перш ніж чистий пісок розсипаний, і ретельно перевірте порожнину.

(4) після заливки ділянки під розливання корпусу клапана не наливають, ворота чашки і випускні отвори для надійного покриття, щоб запобігти розсіюванню піску в.

(5) перед заливанням твердої рідини на поверхню розчиненого заліза чистою; для поліпшення початкової температури заливання розплавленого заліза, щоб зменшити схильність вторинного окислювального шлаку до окису заліза; клапан відливання, наскільки це можливо після первинного розливання на відкритому повітрі, після використання великої кількості тонких шлаків; для клапана кузова 610 мм (24 ") F для суглобів колісника, в поєднанні з іншими параметрами під час заливки, в імпорті та експорті, розташовано в фільтрі та фільтр з багатошаровим коліщатком. Сітка поліпшена в монолітній формі для поліпшення шлаку ефект стрижневої системи.

(6) сировина, наскільки це можливо, використання вуглецевої сталі, звичайного сірого чавуну або ковкого чавуну до заряду; зменшити рівень заліза в легуючих елементах, таких як Cr, Mn та інший вміст, щоб зменшити вміст заліза власного газу; А в дощові дні або в вологості більшого сезону, наступному ядру краще всього використовувати факел до порожнини, поверхню піску, яка знову запечена, щоб зменшити кількість піщаного газу; використання високотемпературних розливів малих клапанів, щоб полегшити випуск власної рідини та зменшити утворення шлаку.

(7) розливання клапана кузова 1067 мм (42 в) F, потреба у фіксованому змішувачі на тому ж поверсі на тій самій Чунці, на типі та на підлозі не повинна мати будь-яких сміття; не дозволяється вводити в інші місця, щоб зменшити забороняється піднімати піску і основну плиту разом, щоб запобігти деформації підлоги.

(8) налити 2.2n, корпус клапана, в підніжку серцевини серцевини серцевини покласти кількість смоляного піску, і якомога швидше тип. У випадку

Після прийняття вищезазначених заходів по удосконаленню загальна продуктивність 2413,78 т клапана, внутрішня витрата відходів 1,15%, зовнішня витрата відходів 1,73%, загальна кількість брухту 2,88%. Порівняно з покращеними показниками брухту внутрішня витрата відходів знизилась на 2,39 процентного пункту, зовнішній рівень відходів знизився на 2,85 процентного пункту, загальний рівень брухту зменшився на 5,24 процентного пункту, ефект є чудовим.


Пов'язані новини