Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Нінбо Qianhao метал продукт Co., ТОВ

Додати: No.2086 Ningheng Південної дороги, Hengxi місто, Yinzhou, Нінбо, Чжецзян, 315131, Китай

Контакти: Роже Дзян

Мобільний телефон: +86-13906686835

Тел: +86-574-88065888 88063688

Факс: +86-574-88471818

Веб-сайт:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

Електронна пошта:sale@Casting-Steel.com

Служба гарячої лінії
+86-574-88065888

Новини

Головна > НовиниЗміст

Режим роботи та переваги та недоліки автомобільні кастинг процесу

Режим роботи та переваги та недоліки автомобільні кастинг процесу

Коли термообробки автомобільні лиття є дуже низьким плавлення, легко мати справу з перегріву, перепаду температур після розігрівання є відносно невеликим, автомобільні кастинг для точності термометр вимоги є дуже високою, якщо на Опалення після ізоляції відхилення відносно великий, а потім не можна завершити з метою зміцнення, ми можемо бачити, контроль розпеченого металу die лиття температури є ключем до всього процесу, після того, як кілька тести підтвердили, що на та експлуатації температура і часу є наявність контакту, якщо температура старіння є відносно високим, то час ізоляції буде короткий, якщо температура старіння є відносно низьким, то час ізоляції буде певним розширенням, з перший спосіб боротьби зі справою для великих кількостях виробництва є дуже дискретно типу, контроль на якість кінцевого продукту, і використання другим способом можна зробити продукту покращений проходять курс, але також для того, щоб якість продукту процесу.

Переваги лиття під тиском включають лиття з відмінним мірної точності. Зазвичай це залежить від лиття матеріалу, типові значення розміру початкового 2,5 см коли помилку-0,1 мм і помилки збільшується на 0,002 мм для кожного додаткового 1 см. у порівнянні з до інших процесів лиття, поверхня ролях-гладкою, заокруглені радіусом близько 1-2 .5 мкм. Прес-форми з товщиною стінок близько 0.75 мм можуть бути зроблені щодо пісочниці або постійним лиття. Це може безпосередньо кида внутрішньої структури, такі як шовкові набори, Тени високоміцних несучої поверхні. Інші переваги включають в себе можливість зменшити або уникнути вторинного обробні, виробництво швидкості, лиття межа міцності до 415 МПа, можу литого металу високої мобільності.

Найбільший недолік лиття під тиском є висока вартість. Обладнання та прес-форм, пов'язаних з цвіллю компоненти коштують дуже дорого, по відношенню до інших методів Литва. Тому при виготовленні автомобільних лиття під тиском, коли виробництво велику кількість продуктів є більш економічним. Інші недоліки включають: цей процес застосовується лише до вищих мобільності металу і лиття якість має бути від 30 грам до 10 кг. У звичайних лиття, остаточний ролях пакетного виливків завжди буде мати пори. І тому не може здійснювати будь-які тепловій обробці або зварювання, тому що газ в межах розрив буде під дією розширення тепла, в результаті чого внутрішніх мікро дефекти і зачистки поверхні.

Лиття методом також має такі недоліки:

(1) литий сплави обмежені

Як і раніше потрібно вивчати матеріал, цвіль матеріали та методи роботи.

(2) устаткуванням є дорогим

Устаткування для лиття під тиском виробництва таких як лиття під тиском машини, варильні печі, проведення печі і лиття під тиском цвілі і інші витрати є досить дорого.

(3) бідні герметичності виливків

Як розплаву через високошвидкісний начинку в форму лиття під тиском виробляти явище турбулентності, локальні утворення пори або зменшити отворів, що зачіпають опору ізоляції. Існує в даний час методом імпрегнації, які можуть бути використані для поліпшення герметичність.


Пов'язані новини