Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Нінбо Qianhao метал продукт Co., ТОВ

Додати: No.2086 Ningheng Південної дороги, Hengxi місто, Yinzhou, Нінбо, Чжецзян, 315131, Китай

Контакти: Роже Дзян

Мобільний телефон: +86-13906686835

Тел: +86-574-88065888 88063688

Факс: +86-574-88471818

Веб-сайт:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

Електронна пошта:sale@Casting-Steel.com

Служба гарячої лінії
+86-574-88065888

Новини

Головна > НовиниЗміст

Обговорення на перевірки якості машини виливків

Обговорення на перевірки якості машини виливків

Механічні лиття якості, включаючи властиві якості механічних лиття, поява якість, використання якість. Особливі вимоги, в основному в частин та необхідні технічні документи чітко визначені. Для того, щоб забезпечити якість механічних лиття, лиття всіх аспектів виробництва, особливо після очищення, повинні виконувати перевірки якості. Будь-які дефектних механічних лиття, після ремонту відповідно до вимог, зовсім не впливають користувач повинен латка.

1, інспекції лиття дефектів

1) інспекції вигляд дефектів при оглядають дефектів типу тріщин, поверхні пори і усадку, липкі піску та інших дефектів піддаватися зовнішній вигляд техніка виливків з неозброєним оком або за допомогою збільшувального скла і Порада hammer тощо, використання м easuring інструментів, прес-форми й працювати платформи т. д., щоб перевірити, чи розмір креслень механічних лиття відповідають вимогам, з різними вагою інструменти для перевірки чи ваги механічних лиття в межах Допустимі відхилення.

2) поверхні дефект інспекції

① флуоресцентних виявлення метод: механічні лиття, занурений у рідину флуоресцентних, через капілярні явища, флуоресцентних рідину проникати в лиття механічних дефектів поверхні та видалити механічних лиття і протріть, поміщені в Ультрафіолетове випромінювання (ртуті кварцова лампа) опромінення. Використання флуоресцентних рідини за принципом світло УФО, можна визначити поверхневих тріщин та інших дефектів на сайті.

② метод забарвлення: використання проникності рідини, поверхні захопила механічних лиття, покриту шаром хороший проникності забарвлення рідини (наприклад, гас, ацетон, фарби та інші суміші), поки рідина проникати в поверхні дефекти, очищення поверхні рідини забарвлення, розпорошується шаром цинку білого і порошок білий екран, то залишкових дефектів в порах забарвлення агента було висмоктаний на поверхню, щоб показати порошок, показуючи дефект фігури.

3) Внутрішнє дефект інспекції

① ray інспекції: механічних дефектів можна знайти всередині виливків, таких як пори, усадку, тріщини, включень і так далі. Рисунок 2-10 показує радіографії діаграма. Для важливих техніка виливки, лиття таких як оборонної промисловості з класу I техніки виливки, лиття як правило мають пройти через ray 100% інспекції. Часто використовувані промені є: рентгенівські промені і g випромінювання. Проникнення колишнього ніж останній, але чутливість є вище, ніж останній, цих променів може проникати металу, так що фільм чутливі. Коли промінь проникає об'єкт, він взаємодіє з атомами в об'єкті та енергії промінь безперервно абсорбується і розсіяних поступово розпадатися. Чим вища щільність об'єкт, тим швидше розпад енергії, щільність отворів і включень у техніка лиття є набагато нижче, ніж щільність металу. Коли промені і ці дефекти діяти, загасання є меншим, а енергії на плівці більшою за масу дефект Can Показати форму дефект на плівці.

② ультразвуковим: механічні лиття також можна знайти в межах дефекти, такі як пори, тріщини, включень, таких як вільні. Для стальне литво використовувати цей метод для виявлення максимальної стіни товщиною (1000 мм) метод. Ультразвукові випробування з робочої частоти часто більш ніж 1 МГц. ультразвукові хвилі поширюються від середніх до іншого в інтерфейсі, особливо коли ультразвук передається з металу в повітря, практично в 99% відображення з інтерфейсу назад. Ультразвуковий контроль є застосування цієї функції, щоб знайти внутрішніми дефектами механічних лиття. Коли зонд повільно рухається слід на механічні лиття, якщо немає немає дефектів на механічні лиття, тільки T хвиля відбивається на поверхні зонда і B хвилі, що формується на нижній поверхні відображені на екрані осцилограф. Якщо немає яких-небудь дефектів в частині механічних лиття, існує також F-хвиля відображається дефект, тим більший дефект, тим більше висоти F-хвиля, яка може визначити місцезнаходження і тяжкість дефектів на механічні лиття.

③ випробувальний тиск: Рукава високого тиску, вакуумні з машини лиття, таких як клапани, насоси, і так далі, необхідно чинити тиск на тест, щоб перевірити, чи є отвір в лиття механічних дефектів. Коли тест буде мати певним тиском повітря (або води, нафти тощо) в запечатаний механічних лиття порожнину, таких як механічні лиття через тріщин, отворів т. д., буде витоку і тим самим виявив, що розташування дефект. Тест тиску, як правило, більш ніж 30-50% від механічних лиття робочий тиск, який також лиття, механічна міцність оцінки. Коли механічних лиття нелегко утворюють запечатаний порожнини, який може не виконуватися випробування під тиском, метод може використовуватися для випробування механічних проникнення Гас компактний.


Пов'язані новини