Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Нінбо Qianhao метал продукт Co., ТОВ

Додати: No.2086 Ningheng Південної дороги, Hengxi місто, Yinzhou, Нінбо, Чжецзян, 315131, Китай

Контакти: Роже Дзян

Мобільний телефон: +86-13906686835

Тел: +86-574-88065888 88063688

Факс: +86-574-88471818

Веб-сайт:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

Електронна пошта:sale@Casting-Steel.com

Служба гарячої лінії
+86-574-88065888

Виставка

Головна > ВиставкаЗміст

Базові знання диференціальної механізму вантажівка навантажувач

1. навантажувача Передній ведучий міст диференціальної роль: валом головної передачі крутний момент, що дозволяє на двох осях без постійної обертання, зустрітися ліворуч і праворуч колеса не дорівнює обертання вимоги.

2. Звичайні Диференціальні структури для складської: в основному за допомогою оболонки, планетарних передач (хрест вал і чотири парасолька спорядження для форми), планетарних вісь, вісь передач, регулювати піддону, вісь і так далі.

3. навантажувача диференціальної робіт: в основному, кілька gears, диск gears, планетарні шестірні, driven передач організувати, в основному використання планетарних передач обертання і може перетворити принципом перетворення фактичного різниця роль обертання для досягнення поворот і обертання.

4. коли навантажувач по прямій лінії, планетарна передача не вийти (дорівнює вліво і вправо разом в цілому), немає ніякої ролі в диференціала.

5. навантажувача Передній ведучий міст диференціальної класифікація: конус колесо (парасолька) структура, структура циліндричні колесо, вита і не кручений тощо, поточні навантажувача на використання більш широко використовуються чотири планети зубчастих коліс (передач парасольку до складу), Структура кручення до складу диференціала.

6. коли навантажувач в повороті планетарна передача може обертатися і можна обертати, (обертання може усунути колесо частиною стороні вісь передач право сторона передач (або зупинки) грати роль диференціальних на

7. анти-ковзання диференціальних: головним чином використовується примусової блокування (half-axis) і автоматичне блокування (half-axis) два звичайних диференціальних з диференціальної блокування для завершення.


Відповідні галузі знань