Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Нінбо Qianhao метал продукт Co., ТОВ

Додати: No.2086 Ningheng Південної дороги, Hengxi місто, Yinzhou, Нінбо, Чжецзян, 315131, Китай

Контакти: Роже Дзян

Мобільний телефон: +86-13906686835

Тел: +86-574-88065888 88063688

Факс: +86-574-88471818

Веб-сайт:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

Електронна пошта:sale@Casting-Steel.com

Служба гарячої лінії
+86-574-88065888

Про нас

Головна >Про нас

Спеціалізуючись на виробництві втрачених воскових інвестиційних виливків та готових виробів з вуглецевої та легованої сталі, наша компанія є світовим виробником і постачальником інвестиційних виливків у Китаї. Він складається з 2 основних об'єктів, як сталеливарного ливарного виробництва, так і обробної фабрики з ЧПУ, які дозволяють нам постачати як прецизійні виливки, так і готові вироби з річною виробничою потужністю понад 20 000 тонн, а продукція переважно експортується до Європи, Америки, Японії та інших країн навколо світу.


Штаб-квартира нашої компанії розташована в знаменитому індустріальному місті Йінчжоу, Нінбо в Китаї. Дуже зручно бути досягнуте з вигідним географічним положенням; він розташований приблизно в 30 кілометрах від порту Бейлун, другий за величиною порт у Китаї, і приблизно за 15 кілометрів від міжнародного аеропорту Ліше. Основна виробнича база ливарного ливарного виробництва розташована в місті Цикунь, Фенхуа, Нінбо, на відстані 15 кілометрів від штаб-квартири. Наша компанія була заснована в 1993 році і охоплює загальну площу 40 000 квадратних метрів, а зараз налічує більше 500 співробітників. Компанія володіє абсолютно новим ливарним заводом, який займає площу понад 30 000 квадратних метрів, і оснащений декількома сучасними види енергозберігаючих та екологічно чистих виробничих ліній, включаючи повністю автоматизовану технологічну схему виробництва воску та оболонки, а також дві виробничі лінії термічної обробки послідовної стрічкової печі. Фабрика обробки знаходиться у штаб-квартирі Longxing і повністю оснащена повним і передовим обладнанням для обробки з ЧПУ, в тому числі понад 20 вертикальних та горизонтальних обробних центрів, а також більш ніж 30 машин NC, оброблювальна установка повністю незалежна від ливарного виробництва та має незалежне управління команда та індивідуальна бізнес-модель. На додаток до лиття, кування та обробки, він також має устаткування для машин різних профілів. Наша компанія також має передові та повне обладнання для контролю в індустрії лиття, включаючи спектрометр, металографічний мікроскоп, випробувальний пристрій для випробувань напруги, низькотемпературний тестер, рентген-випромінювач, MPT, UT, CMM, відеоматеріали та ін. Завдяки цим сучасним засобам та інструментам ми можемо поставляти нашим клієнтам найбільш точні готові вироби та виробляти продукцію, яка відповідає їхнім загальним вимогам щодо перевірки хімічного складу, механічних властивостей, неруйнівного контролю та високоточних вимірів розмірів.


Наша продукція охоплює широкий спектр галузей промисловості, включаючи поїзди та залізничні, автомобільні та вантажні автомобілі, будівельну техніку, гірничодобувну машину, навантажувач, сільськогосподарську техніку, суднобудування, машинобудування, будівництво, клапан і насоси, електричну машину, обладнання, енергетичне обладнання тощо. Ми здатні виробляти продукцію згідно з малюнками або зразками замовників, ми зосереджуємось на вуглецевій сталі та сплаві stee l. До сьогоднішнього дня було розроблено і виготовлено понад 100 сировинних матеріалів та 5000 різновидів різних видів продукції. Ми знайомі з різними галузевими стандартами, такими як китайський ГБ, американський ASTM, AISI, німецький DIN, французький NF, японський JIS, британська BS, австралійська AS та асоціація американських залізниць (AAR) та інші промислові стандарти.


Враховуючи те, що традиційні вироби надають виключно виливки, наша компанія завершила трансформацію та модернізувала його до виробника глибокої переробки з розширеними виробничими можливостями. Основні цінності O ur надає нашим клієнтам ідеальні рішення, чудові готові вироби та відмінне обслуговування клієнтів, і прагне збільшити додану вартість продуктів для своєї основної конкурентоспроможності. Ми зосереджуємо увагу на розробці високоякісних продуктів для ринків з високим рівнем кінцевої продукції, наші продукти не тільки для вітчизняних клієнтів, але й експортуються в більш ніж 30 країн світу, таких як США, Німеччина, Японія, Іспанія, Італія, Великобританія, Франція, Голландія, Австралія та ін. . Нашими клієнтами є багато клієнтів OEM, які спеціалізуються на поїздах, автомобільній та будівельній техніці, ми вже співпрацювали з деякими компаніями Top 500 у світі, що є одним з основних постачальників литва в Китаї.


Наша компанія здійснює інформаційне керування, яке керується системою ERP, і ми докладаємо зусиль для стандартизації нашої системи управління. Ми сертифіковані як ISO9001, так і TS16949, і в даний час інтегруємо деякі інші вдосконалені режими управління в нашій системі, такі як 6S, управління продуктивністю, виробництво м'ясного виробництва тощо. Крім того, ми створили систему екологічного менеджменту ISO14001 для отримання безпрограшна ситуація для продуктивності підприємства та соціальних вигод від довгострокової перспективи.


Компанія встановила свою стратегічну ціль, яка є "провідним розвитком у цій галузі, прагнучи забезпечити виробництво ливарного виробництва з основною конкурентоспроможністю та основною цінністю", що підтверджено своєю основною конкурентоспроможністю, що "провідні ідеї, сучасне обладнання, чудовий QC та ідеальні послуги" . Це дотримується філософії управління якістю, що "Починаючи від потреб клієнтів і закінчуючи їх задоволенням, зосереджуючись на вимогах клієнтів і перевершуючи їхні очікування". З корпоративним духом "Рухаючись з часом, новаторський та інноваційний, гармонійний і безпрограшний, прагнення до досконалості", і заснований на робочому стилі "Чесність і практичність, незмінно наполегливо, дух спільної праці, досягнення величності", наш компанія хотіла б щиро запросити глобальних потенційних покупців здійснити візит та мати гарну співпрацю для чудового майбутнього разом.